Cena: 50,- Kč | Verze s CD – 144,- Kč
Počet stran: 132
Score Hit: Puzzle Bobble, Imperium Galactica,
XW vs. TF,
Soul Blade, Rage Racer
Score Classic: /
Score Šit: Rebel Moon Rising, ID4, Slam & Jam 
Plná hra: /
Šéfredaktor: Tomáš Mrkvička

May the force be with you - X Wing vs Tie Fighter

Začátek května opanovávají svět Hvězdné války, nejinak tomu bude ani u Score #41, kde hlavním tahákem kromě X-Wing vs. TIE Fighter je třeba Birtright nebo rozhovor o Hexen 2. Na úvodník! Blýská se na lepší časy, poťouchlostím je konec. Ani mě nezarazilo, že na NFS2 jsme recenzi už četli, je snadné se nachytat kór i v máji. Překvapila mě neexistence kontroverzního Flesh & Blood, kterou si zajisté chtělo pár čtenářů pořídit (zjetí?). Podezříval jsem z aprílu živou Score show a ta nakonec bude.

Poté, co se dozvíme tu smutnou zprávu, že na Score show budou chybět Spice Girls se dostáváme k hot spotu potažmo preview: Little Big Adventure 2, Xcar Experimental Racing, Betrayal in Antara, Argo, Hardwar, Hardcore 4×4, Agent Armstrong, Lands of Lore 2, Mageslayer, Dragon Dice, Nightmare Creatures, Actua Golf 2, TNN Outdoors Bass Tournament, Horké léto, The Art of Fly Fishing, Terracide, King’s Quest 8, Wreckin‘ Crew a Armsrace. Před recenzemi ještě intermezzo na… Nintendo 64 a s Raven pokecáme o Hexen 2, hrách a tak vůbec…

A hurá na divoký Západ – střílečka z první osoby Outlaws! Wolf nás zase provede kokpitem leteckého simulátoru Back to Baghdad. Pár z vás i vzpomene na logickou adventuru Shivers, která přichází s pokračováním Shivers 2: Harvest of Souls. Dá se vůbec skloubit strategie s dungeonem? To se nás ptá Svatopluk Švec u recenze Birtright: The Gorgon’s Alliance. Zajímavý vesmírný „řežbický“ FPS hybrid nás čeká s Alpha Storm pod taktovkou Andreje, ten si smslnul na 2D střílečce s raketkou Stargunner od Apogee, která působí recenzentsky, jak silná erotická novela, doporučujeme! Ve vesmíru zůstaneme i se simulátorem Darklight Conflict. Netradiční je „obědová“ recenze na logický rychlík Puzzle Bobble. Vesmíru se nevyhneme ani se strategií s nálepkou „Score Hit“ – Imperium Galactica. Můžu ještě napsat slovo „vesmír“? Vesmírné Score a konečně recenze na X-Wing vs TIE Fighter!  Moc se bohužel nepovedly nové mapy do C&C Red Alert: Counterstrike. Libo klonu Doomu? Tu jest Marathon 2: Durandal. Víte, co je Aaron vs. Ruth? Překvapivě baseballová simulace. Nezáživnou arénovou akci Scarab vystřídá další sci-fi akce s bojovými automobily Deathdrome. Nemastný a neslaný je závodní Test Drive Off-Road. Přehodíme se do raketky ve 2D prostředí a zastřílíme si ve Firewind. A další sport – fočus Kick Off 97. Milovníci Doom klonů ať se raději vyhnou Rebel Moon Rising. Raději zpátky do sportovního prostředí s Jack Nicklaus Golf 4. Co korejský příbuzný Warcraftu 2? – War Diary nebo opomíjené kuželky s Ten Pin Alley. Helikoptérová konverze pro Win 95 – AH64D Longbow Gold pro Michala Rybku jako ušitá. Vzhůru k „dvoječkám“ – ID4, Age of Rifles, Tigershark, Silent Hunter Patrol, Yoda Stories, ATF Gold, Slam & Jam. A co nabízí Čtvrťák? Crusader: No Remorse, Witchhaven, Warcraft, Destruction Derby, Comanche 2.0 a Creature Shock a král logických rychlíků v klasice – Logical.

Score CD #41

Na Score CD se objevuje dobrá poznámka o tom, jak se můžete vyblbnout s hratelnými demoverzemi, což skutečně byla pravda. Jenom, když si vzpomenu, kolik hodin jsem trávil v demu na C&C: Tiberian Sun nebo s MDK2… Hodiny!

Návody #41

Deus (98-99)

Diablo (88-89)

Dragon Lore 2 (96-97)

Realms of the Haunting (92-93)

Steel Panthers 2 (94-95)

Tajemství oslího ostrova (100)

TES: Daggerfall (90-91)

Wizardry: Nemesis – pokračování (101)

 

Lordhellovo MUST PLAY #41

Outlaws

X-Wing vs. TIE Fighter

 

Ecstatica 2 review

V Techboxu se podíváme na herní sestavy od Brave a AutoContu, síť a Star Wars! A co bují v playstationových kotcích? Třeba bojovka Soul Blade – Score Hit, v řadě pak stojí stále opomíjená upírská akce Legacy of Kain, kdo radši závody s autama, tak šáhne po Rage Racer. A ti prahnoucí po PSX Doomovi musí vzít za vděk Tenka. Auta – miniautury! Micromachines V3 a co originální adventura Sentient? Kulturní vložky ovládají mj. The Cure, Stroj času, Lovci lvů a Punisher. Nechybí samozřejmě ani komixové pokračování CyberGirl a úvaha od Jindry Rohlíka – Tam za sklem aneb chvíli proti proudu, tím jsme tedy doplavali až na úplný konec květnového Score.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Donec iaculis gravida nulla. Nullam sit amet magna in magna gravida vehicula. Aliquam id dolor. Cras elementum. Maecenas libero. Proin pede metus, vulputate nec, fermentum fringilla, vehicula vitae, justo. Aliquam erat volutpat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Praesent in mauris eu tortor porttitor accumsan. Duis risus. Curabitur vitae diam non enim vestibulum interdum. Etiam ligula pede, sagittis quis, interdum ultricies, scelerisque eu. Integer lacinia. Etiam sapien elit, consequat eget, tristique non, venenatis quis, ante.

0 0 votes
Article Rating
0
Rádi bychom věděli tvůj názor, prosím komentujx